Запрошуємо відвідати другу велику зустріч ірпінської творчої спільноти.
Цього разу ми присвятили наш Artist Talk книжковій тематиці. Але це не стандартні літературні читання. Ми будемо говорити про книжкову графіку та ілюстрацію, про сучасні тренди в книжковій справі. А також про те, як ілюстрація виходить в позакнижковий простір та створює візуальну комунікацію в міському просторі.
Гостями нашого заходу будуть співзасновники відомого українського клубу ілюстраторів PICTORIC Олег Грищенко та Олена Старанчук.
Таша Торба, авторка популярної дитячої книги про Оммма (духа ірпінського лісу), поділиться своїм досвідом створення книги з початку до кінця.
Також ми представимо деякі інші книжкові проєкти ірпінських авторів.
В ході нашого заходу передбачається колективне малювання - ми спробуємо створити арт-бук, присвячений нашому місту. Так що, беріть з собою ручки/фломастери/маркери.
Пригощатиме смаколиками новий ірпінський ресторан The Souсіal, власники якого люблять і цінують сучасне мистецтво.
Підтримає наш теплий вечір музичним супроводом талановиті артисти Яна та Юрій Ключники. А фантастичні світлини нашого заходу зробить наш добрий друг, письменник і фотограф Володимир Коскін.

Все це дійство відбудеться 17 лютого, з 12 до 16 години в приватній домашній школі КотигороШКО - в гостях у Оммма, що по вулиці Соборній 169a. Там панує справжня домашня атмосфера, тому одягайтеся зручно, беріть з собою змінне взуття або теплі шкарпетки (це не жарт ?)
Участь у заході безкоштовна, але потребує обовʼязкової реєстрації, бо кількість місць обмежена :