Виставу поставлено за мотивами оповідання письменниці Світлани Алексієвич, відзначеної в 2015 році Нобелівської премії з літератури з формулюванням «за багатоголосну творчість - пам'ятник стражданню і мужності в наш час».

Iсторія про велику силу кохання яка стикається з розпадом самого поняття «людина». Як старі чотки, перебираючи кожну хвилину свого життя, Маргарита знову і знову переживає ті жахливі і разом з тим наповнені щастям дні 1990 року в Баку. Спогади надають розповіді глибоку ліричність, не затуляючи, проте його реалістичної суті. Двоє молодих людей, Маргарита і Абульфаз, грають весілля, і скоро в їхній родині очікується поповнення. Для них майбутнє має сенс, тільки якщо вони разом. Проте, для любові виникають бар'єри, унікальні для періоду і місця... Цю дилему зможе вирішити з часом тільки віра, надія і любов!

Режисер-постановник - Заслужена артистка України Ірина Мельник. Асистент режисера - Заслужений артист України Сергій Мельник. Музичне оформлення - Тетяна Баранова Тривалість 55 хв. Моновистава на одну дію, йде російською мовою.