Свято Водохреща в Ірпені

Вже традиційно в Ірпені 19 січня відзначають Хрещення Господнє купанням в ополонці. Цього року ірпінчани та гості міста можуть завітати на святкування Водохреща та скупатися в ополонці на оновленій Ірпінській набережній.

У програмі свята: купання, запальна музика.

Беріть із собою гарний настрій та приходьте у неділю, 19 січня, на Ірпінську набережну (вхід з вул. Стельмаха). 

Початок о 12 годині.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Рецензія

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або для написання відгуку
Оцінка
0/12
Відгук:

Завантажити фото:
Фільтри