Незнайку в Ірпені піддали психоаналізу

Події повістей та мультфільмів про Незнайку відбувалися в Ірпені. Батько Незнайки - письменник і мультиплікатор.

"Микола Носов відобразив тут своє ірпінське дитинство", - таку думку висловила практикуючий психолог і психоаналітик Ані Амбарцумян.

"Носов народився і жив в Ірпені. І зараз, подивившись мультик, я розумію, що він розказує про своє дитинство. На дивлячись на те, що автор домігся багато чого в життя, він в мультфільми описує своє дитинство в Ірпені", - сказала Ані Амбарцумян. 

Читайте також: Незнайко повертається

На думку Максима Плешко, який разом із маркетологом Оленою Ранцевич є співорганізатором заходу "Психоаналіз Незнайки", цей мультгерой є образом соціального бунтаря.

"Давайте не забувати, що це ще 60-ті роки, це післясталінське залякане суспільство. У радянському суспільстві часто батьки повчали дітей: не висовуйся, будь як усі, не виділяйся. За яскравість і оригінальність тоді могло добряче влетіти. Але Незнайка не може втримати у собі ту внутрішню енергію, свій креатив. Ми часто і сьогодні бачимо, що яскравих особистостей дехто засуджує, як правило ті, хто самі не можуть проявитися через страх, комплекси, невпевненість у собі. Іншим, ця яскравість і харизма подобається. Але так чи інакше, такі як Незнайка не залишають людей байдужими", - підсумував Максим Плешко, який є кандидатом філософських наук.

Читайте також: Маргарита Січкар каталася на велику по Ірпеню

Новини компаній
09:39, 29 квітня