Як не захворіти в холодну пору року: 3 лайфхаки

Як допомогти організму адаптуватися до холодів і не схопити застуду?

Уникніть дефіциту вітамінів

Раціон з недостатнім вмістом вітамінів підриває ваш імунітет. Прийом вітаміну С іноді скорочує тривалість хвороби, але не впливає на частоту і важкість ГРВІ. Найбільше вітаміну C міститься не в лимоні, а в солодкому перці, обліписі, ківі та чорній смородині. А ось порушує роботу імунітету дефіцит вітаміну D.Не забувайте і про важливі для імунної системи є вітаміни A (прискорює вироблення антитіл), B5 і В12 (протистоять занепаду сил), D, F і PP (зміцнюють стінки судин).

У холодну пору року також непогано готувати чаї. Додайте до зеленого або ромашкового чаю женьшень, ехінацею або обліпиху. Це смачно і корисно!

Масаж - профілактика хвороб

Ранкові розтирання сухою щіткою нормалізують кровообіг і сприяютт виведенню токсинів з організму.  З незвички масаж сухою щіткою буде поколювати шкіру, але ви швидко звикнете до таких відчуттів. Почніть з масажу пальців, а потім переходьте до рук. Всі рухи направляйте до серця. Після рук спускайтесь до ніг. Починайте з підошви, пальців і верхньої частини стопи, здійснюючи кругові рухи, а від щиколотки до коліна рухайтеся по прямій. Помасажуйте шию і плечі.

Після такого легкого масажу прийміть ванну або контрастний душ. 

Зволожуйте повітря

Чисте повітря дуже важливе для імунітету. Регулярне провітрювання і вологе прибирання є ефективним методом, але якщо у вас обмаль часу- придбайте зволожувач повітря. Вони стильні, компактні і стануть гарним доповнення до вашого інтер'єру. А скільки користі!

Вся справа в тому, що в опалюваних приміщеннях повітря пересушене, відповідно пересушується і слизова оболонка носової порожнини. Так выруси скорыше потрапляють в дихальні шляхи. Тому, щоб знизити ймовірність зараження, хоча б часто провітрюйте приміщення.

Слідкуйте за чистотою в домі , а також за чистотою своїх рук. Мийте руки з милом і не хворійте:)

Новини компаній
09:39, 29 квітня