Як відомо, деталі мають ключове значення, особливо, коли мова йде про створення автомобіля, який є більше, ніж просто засіб пересування. Він повинен створювати комфортну атмосферу, уособлювати чудовий смак власника та бути місцем, в якому хочеться проводити час.

Розкішний інтер'єр

Компанія при виробництві своїх автомобілів Lexus LS прагне передбачати потреби майбутніх власників та створювати розкішний інтер'єр, наповнений майстерними деталями. У новому флагманському седані LS ці характеристики були доведені до найвищого рівня. Створюючи його, дизайнери Lexus постаралися не тільки передбачити потреби, а й перевершити очікування клієнтів. Автомобіль став унікальним представником поточної лінійки бренда, завдяки спеціальним кришталевим вставкам - складний різьблений орнамент нанесений на них вручну, а натхненням послужило японське мистецтво Кіріко. Як і завжди, бренд використав елементи традиційних технік обробки матеріалів, щоб створити ні з чим незрівнянну, нову елегантність.

Інженери та дизайнери Lexus тісно співпрацювали зі справжніми майстрами Кіріко, щоб відтворити автентичні скляні елементи з різьбленим візерунком. Орнамент з плавних ліній вирізається вручну, при цьому майстер змінює кут нахилу так, щоб в результаті межі відбивали світло якомога яскравіше. Після цього, кришталева деталь піддається багаторазовому поліруванню до тих пір, поки не буде досягнуто делікатне сяйво.

Дивовижний контраст

Кришталеві деталі Кіріко інтегруються в дверні панелі, створюючи дивовижний контраст зі:

  • шкіряною оббивкою,
  • металевою ручкою,
  • тривимірним драпіруванням з розкішної тканини.

Різноманітність матеріалів не тільки чіпляє погляд, але й дарує багатогранні тактильні відчуття. Вставки виглядають крихко і делікатно, але, насправді, мають дивовижну міцність завдяки спеціальній обробці. Фінальний результат уособлює не тільки творчий дух бренду, але й безпрецедентна увага до деталей.

Провідний дизайнер LS Коичи Суга, з гордістю відзначив: «Цей особливий візерунок, магічно заломлює світло, уособлює все найкраще з двох світів - промислових технологій та високого мистецтва». Також, структурна жорсткість автомобіля значно збільшена після установки посиленої розпірки задньої підвіски, виготовленої з литого алюмінію. Інші елементи підвіски також виготовлені з магнію та алюмінію, що допомагає знизити вагу підвіски одночасно із забезпеченням жорсткості і, як наслідок, відмінної керованості.