Організм дорослої людини на 60-70% складається з води, тому не дивно, що навіть незначне зневоднення порушує правильне функціонування організму. Вам потрібно щодня пити достатню кількість якісної води, пропонованої на сайті https://aquapro.ua/ щоб залишатися здоровими та сповненими енергії.

Навіщо пити воду?

Не буде перебільшенням сказати, що вода є життєво важливим скарбом. Це одна з найважливіших поживних речовин, яка транспортує поживні речовини, але також виводить токсини з організму. Вода регулює економіку організму, адже він все-таки складається з її величезного відсотка. Однак це не єдині властивості води:

Вода зволожує – якщо ви іноді відчуваєте слабкість або страждаєте від хронічної втоми, причини такого стану шукайте в неправильному зволоженні організму, що призводить до таких наслідків. Вода дає людям енергію, позитивно впливає на бадьорість, концентрацію, зменшує відчуття стресу і надає загальну життєву силу. Після важких фізичних навантажень, під час тривалої прогулянки або навіть на роботі - завжди носіть з собою пляшку з водою. Якщо ви втомилися від постійного головного болю, це також ознака того, що ваше тіло погано зволожене і настав час змінити це.

Вода корисна для здоров’я – вживання цієї рідини впливає на правильне функціонування нирок і фільтрацію, що в свою чергу запобігає утворенню каменів у нирках. Недостатня кількість води в організмі може мати зовсім протилежний ефект. Вода позитивно впливає на травну систему, оскільки правильно зволожений організм набагато легше перетравлює і виводить залишки, а в організмі з нестачею води – цей процес порушується.

Вода також має значний вплив на правильне функціонування м’язів і суглобів. Її нестача може викликати:

  • біль у кістках,
  • суглобах,
  • м’язові судоми.

Також вода правильно зрошує горло, а точніше слизові оболонки верхніх і нижніх дихальних шляхів. Ця дія захищає від бактерій і, як наслідок, запобігає запаленню.

Вода очищає - правильно зволожене тіло легко розпізнати за зовнішнім виглядом шкіри - вона гладка і має здоровий колір. Шкіра, яка недостатньо зволожена, стає сухою, зморшкуватою і більш схильною до висипань та інших уражень. Її відтінок сіро-жовтий. Вода також затримує процес старіння, оскільки належна кількість води в організмі змушує зморшки з’являтися пізніше і їх менше видно. Вода відмінно очищає організм від шлаків, що також впливає на зовнішній вигляд шкіри, а також на загальне самопочуття, легкість і бадьорість.