
10:57, 10 вересня 2017 р.
До Ірпеня з'їхалось близько 15 команд з Київщини на спартакіаду

В Ірпені відбулося офіційне відкриття шостої обласної спартакіади серед обласних, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини.
У змаганнях сьогодні візьмуть участь понад 15 команд з різних куточків Київщини. Учасники змагатимуться у таких вида спорту: шахи, шашки, настільний теніс, дартс, перетягування канату.
Чекаємо на результати спартакіади!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня
1
10:30, Сьогодні
10:12, 18 червня
1
11:02, 18 червня