
20:19, 11 вересня 2017 р.
В Ірпені з'явився ще один спортивний майданчик

Сьогодні в Ірпені відкрили спортивний майданчик на території Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Освіта». На заході був присутній перший заступник ірпінського міського голови Дмитро Христюк.
Нагадаємо, що нещодавно відбулося урочисте відкриття спортмайданчику у ЗОШ №1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня
1
10:30, Сьогодні
10:12, 18 червня
1
11:02, 18 червня