
22:31, 14 вересня 2017 р.
Молодь з Німеччини відвідала Ірпіньводоканал

Нещодавно гості з Німеччини побували на цікавій екскурсії в комунальному підприємстві «Ірпіньводоканал». Начальник підприємства Олександр Маркушин розповів гостям про роботу «Ірпіньводоканалу». Про це повідомляє Ірпінська міська рада.
Протягом тижня студенти житимуть разом, будуть брати участь у різноманітних квестах, семінарах, тренінгах, воркшопах, екскурсіях. Це вже вдруге завдяки співпраці німецької організації DJO та Благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння» в Ірпені проходить така міжнародна зустріч. Крім цього, уже двічі ірпінська молодь гостювала в Дрездені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня
1
10:30, Сьогодні
10:12, 18 червня
1
11:02, 18 червня