
13:03, 11 грудня 2017 р.
Бучанські спортсмени здобули перемогу в турнірі з кікбоксингу
Бучанські спортсмени клубу кікбоксингу " IPPON " 3 грудня приймали участь у турнірі з кікбоксингу "MEGA GYM OPEN" у місті Києві.

Ці змагання - гарна можливість проявити себе молодим спортсменам та здобути досвід більш кваліфікованим бійцям.
За результатами змагань бучанські кікбоксери здобули:
- Рак Олександр у розділі кік-лайт та лайт-контакт (+37кг) - І місце
- Павлишин Марьян у розділі кік-лайт та лайт-контакт (94кг) - Імісце
- Радько Андрій у розділі кік-лайт (57кг) - ІІ місце
- Балабан Дмитро у розділі кік-лайт (57кг) - ІІІ місце
- Білан Гліб у розділі кік-лайт (57кг) - ІІІ місце
- Кружков Богдан у розділі лайт-контакт (25кг) - ІІІ місце
- Бовсуновський Михайло у розділі лайт- контакт (37кг) - IV місце
- Даценко Назарій у розділі лайт- контакт (37кг) - IV місце
Вітаємо спортсменів з цим досягненням, надалі бажаємо тільки перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
17:20, Вчора
10:22, 16 червня
142
11:02, 18 червня
12:54, 11 червня
10:12, 18 червня
1