
15:07, 29 грудня 2017 р.
Дитсадок «Перлинка» в Бучі нарешті відкрили
Сьогодні, 29 грудня, спільно з головою КОДА Олександром Горганом, представниками бізнесу, керівниками підприємств, депутатами, членами виконкому, представниками делегацій із громади відбулася подія, на яку з нетерпінням очікували всі мешканці Бучі: гостинно відкрив двері і зустрів 120 дітей дошкільний заклад «Перлинка» в Бучі.
Відкриття нового садочка міська рада Бучі анонсувала ще у вересні цього року, але ця радісна подія сталася напередодні Нового року.
Відвідуватимуть садок категорійні діти – учасників АТО, з багатодітних родин і сироти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:12, 18 червня
10:22, 16 червня
91
17:20, Вчора
15:15, 22 червня