
Електронна петиція
11:07, 9 січня 2018 р.
Ірпінці пропонують підвищити заходи безпеки на трасі Ірпінь – Київ
Електронна петиція
4 січня 2018 року була зареєстрована електронна петиція до Ірпінської міської ради з пропозицією розширити та вжити заходів для підвищення безпеки дорожнього руху на трасі з Ірпеня через Романівку в Київ.

«Необхідно розширити та вжити заходів для підвищення безпеки дорожнього руху на трасі через Романівку: встановити відбійники, світловідбивачі, ліхтарі вздовж траси. Наразі траса дуже небезпечна, регулярно трапляються аварії. Траса дуже кручена, а світловібивачів майже немає, відбійники лише частково встановленні, дорога погано почищена і розмітку по краю траси не видно», – йдеться у петиції.
Станом на 9 січня петицію підписали 52 особи з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 85 днів.
Підтримати електронну петицію можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
3
22:30, 23 червня
11:02, 18 червня