• Головна
  • Троє депутатів від «Нових облич» набули повноважень в Ірпінській міськраді
08:33, 10 січня 2018 р.

Троє депутатів від «Нових облич» набули повноважень в Ірпінській міськраді

Троє депутатів від «Нових облич» набули повноважень в Ірпінській міськраді

9 січня на 45 сесії Ірпінської міської ради вручили посвідчення трьом депутатам від партії «Нові обличчя».

Згідно рішення Ірпінської територіальної виборчої комісії депутатами за партійними списками від «Нових облич» стали Віолетта Кременчук та Сергій Носков. Вони замінили депутатів Наталію Лободу та Ігоря Вишнякова, які склали депутатські повноваження за власним бажанням. Також замість депутата Святослава Куценка ТВК затвердила Миколу Куровського. Рішення про дострокове припинення повноважень депутата С. Куценка було прийнято на VI з’їзді партії «Нові обличчя», підґрунтям до цього стали численні скарги виборців на невиконання ним своїх повноважень депутата.

Рішення ТВК від 4 січня про визнання нових депутатів обраними зачитав на сесії голова Ірпінської міської виборчої комісії Віктор Гурін.

Влиття ще трьох депутатів від «Нових облич» неабияк зміцнить депутатську більшість в Ірпінській міській раді, яка вже зараз показала себе як суб’єкт у діяльності міськради. Раніше за відсутності міського голови різні політичні сили намагалися впливати на більшість і розхитувати обстановку. Зараз, як показало голосування на останніх двох сесіях, більшість злагоджено голосує й ухвалює рішення щодо життєдіяльності міста, не реагуючи при цьому на зовнішні провокації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новіобличчя #Ірпінь #депутати #більшість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...