
20:36, 12 січня 2018 р.
Обережно! На дорозі ожеледиця!
У зв'язку з погіршенням погодних умов на дорогах Ірпеня та Київщини утворилася ожеледиця.
Користувачі соцмереж, які зараз перебувають у дорозі, попереджають про складну ситуація на дорозі. Зокрема на трасі Ірпінь - Київ (через Романівку) вже кілька машин з'їхало в кювет та утворився значний затор.

Закликаємо водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції, уникати ризикованих маневрів, бути особливо обачними на мостах, шляхопроводах, спусках і підйомах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
11:02, 18 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, 23 червня