• Головна
  • Найкращі учні Ірпеня отримуватимуть щомісячну стипендію
13:57, 25 січня 2018 р.

Найкращі учні Ірпеня отримуватимуть щомісячну стипендію

Найкращі учні Ірпеня отримуватимуть щомісячну стипендію

Цього року в Ірпені стартує нова мотиваційна програма для учнів середніх і старших класів Ірпеня. Про це повідомляється на сайті Ірпінської міської ради.

Читайте також: Важливі моменти на Виконкомі ІМР

«Зараз понад 200 відмінників і кращих спортсменів ірпінських шкіл отримують щомісячну стипендію у розмірі 300 грн. Але інколи школяр, який трохи не дотягує до найвищих балів чи в силу фізичних даних не може бути переможцем спортивних змагань, може мати інші вагомі здобутки, прославляючи школу і місто. Саме тому ми вирішили запровадити стипендію, яку зможе отримати кожен учень з 5 по 11 клас», – зазначив очільник Ірпеня.

Сума стипендії становитиме від 500 до 1000 гривень, що виплачуватиметься щомісяця одній дитині в класі, яка отримає найбільшу кількість балів у рейтинговому голосуванні. Згідно з формулою, до уваги братимуться: загальна сума всіх отриманих балів учнем за навчання протягом місяця (бали нижче 7 не братимуться до уваги), бали таємного голосування серед однокласників та бали від класного керівника за такі якості: доброзичливість, вихованість, активність, толерантність. Результати такого рейтингу буде затверджувати голова батьківського комітету класу або лідер учнівського самоврядування. Важливо, що бали за попередній місяць не впливають на наступний рейтинг! Тож кожен учень з класу має шанс отримати стипендію.

На думку Володимира Крплюка, така програма стане гарним стимулом для учнів підтягувати свої знання та проявляти активну позицію у шкільному житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #сайтІрпеня #сайтИрпеня #стипендія #мотиваційнапрограма #Карплюк #освіта #школи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...