
Актуально
12:33, 27 січня 2018 р.
В Ірпені відновили електропостачання
Актуально
Станом на 7:00 ранку за інформацією Ірпінського РП ПАТ "Київобленерго" аварії на відомчих їм електромережах ліквідовані. Ірпінь зі світлом і теплом. Про це повідомив перший заступник мера Дмитро Христюк в Facebook.
"Вчора увесь день займалися відновленням електропостачання. Радий повідомити, що сьогодні весь Ірпінь вже зі світлом та теплом." - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 січня були пошкоджені одразу три 10 кВт лінії, внаслідок чого значна частина Ірпеня залишилася без електропостачання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
11:02, 18 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, 23 червня