
Відео
16:54, 8 лютого 2018 р.
Їдемо в Європу по тротуару Центрального парку
Відео
В мережі з`явилося ще одне відео нахабного поводження водіїв в Ірпені.
Сьогоднішні герої рубрики "Йдемо в Європу" люди, які вирішили не тратити бензину на об`їзди, та з метою економії часу, об`їхавши композицію парку, по тротуару виїхали на проїжджу частину.
Редакція "04597" йде в Європу разом з Вами, тому не засмучуйте нас своїми вчинками)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
11:02, 18 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, 23 червня