
15:24, 9 лютого 2018 р.
В ірпінській школі № 12 – карантин

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворювання учнів ірпінських шкіл на грип і ГРВІ для початкових класів ЗОШ № 12 м. Ірпеня призупинено навчальний процес.
За результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ірпінської міської ради, яке відбулося 8 лютого, було прийнято рішення про обов’язковий щоденний моніторинг стану захворюваності учасників освітнього процесу на грип та ГРВІ та у разі перевищення епідемічного порогу наказом в.о. начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради та керівника закладу призупиняти навчання у підпорядкованому закладі в цілому або окремих класах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
11:02, 18 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, 23 червня