• Головна
  • Як правильно зняти житло щоб не обманули
інструкція
16:17, 19 лютого 2018 р.

Як правильно зняти житло щоб не обманули

інструкція
Як правильно зняти житло щоб не обманули

Приваблива орендна плата, свіжий ремонт, зручне розташування квартири - наявність всіх цих факторів сприяє негайному укладення договору про винаймання житла і видачі завдатку на пару місяців вперед. Однак не варто поспішати приймати таке рішення, цілком можливо, що вигідну пропозицію виходить від шахраїв. Як розпізнати недобросовісних орендодавців і вберегти власні гроші? Є кілька корисних порад, з якими обов'язково слід ознайомитися людині, який шукає собі житло.

Як зняти квартиру щоб не обманули?

Питання, яке цікавить багатьох людей, що шукають житло - як зняти квартиру і не бути обдуреним? Існує кілька універсальних порад:

• Вирушаючи на зустріч з орендодавцем, рекомендується взяти з собою ще одну людину;

• Не варто брати з собою велику суму грошей для негайної оплати житла - це можна буде зробити пізніше. Цілком ймовірно, що оголошення про здачу нерухомості подано шахраями, які будуть чекати свою жертву за вказаною адресою, щоб відняти гроші;

• Не варто вірити всім оголошенням, які розміщені в інтернеті, особливо, якщо пропозиція дуже вигідне, і житло здається в терміновому порядку;

• Якщо зустріч відбулася, перше, з чого необхідно починати розмову - це перевірка всіх документів на квартиру. Якщо документи викликають найменшу підозру або відсутні зовсім - угода не повинна відбутися.

Дотримуючись цього переліку простих правил, ви серйозно зменшите ризик бути обманутими.

Як правильно зняти житло щоб не обманули , фото-1

Зняти квартиру подобово щоб не обманули

Найперше, що слід зробити при короткостроковій оренді квартири - укласти договір, навіть якщо проживання в ній не буде перевищувати доби. У цьому документі повинні бути ретельно прописані всі права і обов'язки як самого орендодавця, так і його нового мешканця. Перш ніж укладати договір, слід дізнатися, кому саме належить житло, і переконатися в тому, що там не прописані сторонні люди. Необхідно також перевірити документи людини, що пропонує житло.

Як правильно зняти квартиру на тривалий термін щоб не обманули?

Останнім часом поширена така схема шахрайства: квартиру знімають на кілька діб, після чого розміщують оголошення про неї на відповідних сайтах і здають в довгострокову оренду відразу декільком клієнтам. В результаті шахрай має солідну суму грошей, а люди залишаються без житла і без відкладених на нього коштів. Тому при укладанні угоди слід переконатися в тому, що людина, яка здає житло, дійсно є його власником. Також необхідно перевірити його документи і переписати собі всі дані. При передачі власнику завдатку слід вимагати розписку про його одержання. Документи, які повинен пред'явити власник житла:

• Свідоцтво про право власності на квартиру, що здається квартиру.

• Документ, що підтверджує перехід права власності на житловий об'єкт (наприклад, договір дарування чи купівлі-продажу).

Слід вимагати саме оригінали, а не задовольнятися ксерокопіями. Всі дані в наданих документах потрібно ретельно звірити.

Як правильно зняти житло щоб не обманули , фото-2

Зняти квартиру через агентство щоб не обманули

Перш, ніж звертатися до ріелтора, необхідно навести про нього довідки і переконатися в тому, що ця компанія довгий час працює на ринку нерухомості і має солідну репутацію - в такому випадку ризики клієнта будуть мінімальними. Якщо ж агентство з'явилося недавно, ніхто про нього нічого не знає, інформації про його діяльність немає - від послуг фірми варто відмовитися. Краща рекомендація ріелтору - численні відгуки його вдячних клієнтів, саме на них і слід спиратися в своєму виборі. Не варто забувати про те, що за свої послуги агентство зажадає певну комісію.

Як зняти квартиру без посередників щоб не обманули?

При самостійному пошуку квартири бажаніше всього орієнтуватися на рекомендації своїх знайомих, колег по роботі або друзів. У такому випадку людина абсолютно точно буде мати справу з власником нерухомості, а не шахраями. При огляді житла рекомендується ретельно оглянути його, відразу ж обумовити з господарем умови оренди, поцікавитися сусідами. Також варто дізнатися, хто ще прописаний в квартирі, адже ці люди в будь-який момент можуть заявити свої права на об'єкт нерухомості і зажадати виселення нового мешканця. Тому варто отримати згоду на оренду від кожного власника.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ирпень #ірпінь #новини #нерухомiсть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...