
12:52, 20 лютого 2018 р.
Ірпінські спортсмени взяли золото на Чемпіонаті України з боксу
З 12 по 18 лютого в м. Бердянск проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Золотими медалями на Чемпіонаті відмітилися Ірпінчани Микола Сєров та Єгор Ткаченко.

Читайте також: В Ірпені пройде Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд
Вже в травні ірпінські чемпіони захищатимуть честь країни на Чемпіонаті Європи в Болгарії. В мережі Facebook ірпінських юнаків уже встиг привітати перший заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк:
"Ви - наші надії і майбутні Олімпійські Чемпіони! Особлива подяка тренеру чемпіонів - Олегу Кудінову за чудову роботу"
Редакція "04597" приєднується до привітань та надалі бажає юним спортсменам тільки перемог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
09:19, 17 червня
10:54, 14 червня
42
10:12, 18 червня
1
12:54, 11 червня