• Головна
  • В апараті Ірпінської міськради – нові керівники
17:25, 21 березня 2018 р.

В апараті Ірпінської міськради – нові керівники

Два підрозділи Ірпінської міської ради отримали нових керівників: начальником відділу державної реєстрації виконавчого комітету ІМР призначено Мирославу Курищук, а начальником відділу забезпечення діяльності ради – Оксану Нечитайло. Під час апаратної наради в мерії їх представив перший заступник міського голови Дмитро Христюк. Повідомляє «Ірпінський вісник».

Мирослава Миколаївна Курищук народилася в 1982 р. Навчалася в Ірпінській школі № 17, коледжі та Академії Державної податкової служби України, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «правознавство», здобувши кваліфікацію юриста.

Трудову діяльність розпочала у 2003 р. оператором ПЕОМ в Ірпінському Бюро технічної інвентаризації. У 2006 р. була переведена на посаду реєстратора, через 2 роки стала керівником групи інженерів-реєстраторів. У 2013–2016 роках працювала в приватному підприємстві на посаді керівника відділу технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, а після цього – державним реєстратором та заступником директора комунального підприємства міської ради «Ірпінське БТІ».

Оксана Романівна Нечитайло народилася в 1993 р. в смт Любешів Волинської області. Після закінчення школи в рідному селищі навчалася в Національному університеті Державної податкової служби України в Ірпені та здобула ступені бакалавра та магістра з економіки підприємства. Водночас, у 2012–2013 роках здобувала освіту у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації Національного університету «Київський політехнічний інститут» та отримала звання молодшого лейтенанта запасу.

Нині навчається в аспірантурі Державної фінансової академії при Міністерстві фінансів України за спеціальністю «Економічна теорія та історія економічної думки», працює над дисертацією на тему «Ринок вищої освіти України в економіці знань».

Трудову діяльність розпочала у 2015 р. на посаді секретаря в Навчально-науковому інституті економіки, оподаткування та митної справи Університету Державної фіскальної служби України. У 2015–2016 рр. – провідний фахівець кафедри економіки підприємства та член Ради молодих учених Університету ДФС.

У серпні-грудні 2016 р. була відповідальним черговим «Гарячої лінії з гуманітарних питань» Служби оперативного моніторингу та взаємодії з правоохоронними органами Ірпінської міської ради.

Від грудня 2016 р. – головний спеціаліст відділу комунального майна Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міськради.

Оксана Нечитайло багато років активно займається громадською діяльністю. Нині, зокрема, вона є членом молодіжної громадської ради при Київській облдержадміністрації, заступником голови молодіжної громадської ради при Ірпінському міському голові, проектним менеджером Громадської спілки «Ірпінська агенція розвитку», волонтером Міжнародного благодійного фонду «Серце до серця».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #сайтІрпеня #міськрада #начальниквідділу #керівникивідділу #апаратІрпінськоїміськради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...