
16:42, 25 березня 2018 р.
Ірпінські депутати – переможці футзального Кубку Київської облради
Сьогодні футзальна команда ірпінських депутатів у напруженому фінальному поєдинку здолала своїх колег, – обранців з Бучі з рахунком 1 : 0 і виборола Кубок Київської обласної ради.



Між собою змагалися команди зі Славутича, Переяслав-Хмельницького, Броварів, Бучі та Ірпеня. Спочатку Ірпінь переграв Переяслав-Хмельницький з рахунком 3 : 2, а потім переміг у фіналі команду бучанських депутатів – 1:0.

Вітаємо ірпінських депутатів-футзалістів з перемогою!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
00:57, 11 червня
12:54, 11 червня
15:06, 22 червня
2
22:30, Вчора
12:54, 11 червня
1