• Головна
  • Чи будуть лікарі виїжджати на виклики до пацієнта
09:46, 30 березня 2018 р.

Чи будуть лікарі виїжджати на виклики до пацієнта

Чи будуть лікарі виїжджати на виклики до пацієнта

У процесі реформування медицини у багатьох виникає чимало запитань щодо отримання лікарської допомоги. Одним із найактуальніших є питання: чи виїжджатиме лікар на виклик до пацієнта?

Читайте також: Міністерство визначило, якою буде первинна медична допомога

Відповідь на це запитання розмістила Оксана Джам на офіційній сторінці Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Так, але рішення приймає лікар (терапевт, педіатр чи сімейний лікар), а не пацієнт чи працівник реєстратури. Люди, які насправді потребують консультації лікаря у себе вдома, не залишаться без допомоги. Пацієнт може подзвонити і записатися на прийом до лікаря або обґрунтувати потребу й викликати лікаря додому, залишивши при цьому свої контактні дані.

Лікар тепер матиме можливість передзвонити пацієнту й обговорити з ним його проблему, а також домовитись про час візиту. Раніше пацієнт самостійно здійснював оцінку свого стану або стану своєї дитини і приймав рішення дочекатися лікаря вдома. Зараз лікар на підставі інформації, отриманої від пацієнта здійснюватиме оцінку ситуації і пропонуватиме пацієнту виважене рішення. Іноді стан пацієнта вимагатиме виклику швидкої (103), а не очікування, поки лікар первинної медичної допомоги прийде до нього.

Служба екстренної та невідкладної медичної допомоги працюватиме у звичному режимі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #сайтІрпеня #медицина #викликлікарядодому
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...