
17:18, 1 квітня 2018 р.
Надійне джерело
В Фіскальному Університеті змагалися поліцейські та прикордонники
В Ірпені, на базі Університету Державної фіскальної служби України пройшли змагання з гирьового спорту, в яких взяли участь 14 команд з числа працівників обласної поліції, прикордонної служби та команда університету.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Київщини в Facebook.
Читайте також: Поліція затримала убивць подружжя пенсіонерів в Ірпені
За результатами запеклих змагань перше місце вибороли поліцейські – команда Полку поліції особливо призначення. Друге почесне місце присудили команді Державної прикордонної служби України. Бронза ж дісталася команді Університету Державної фіскальної служби України.
Переможці отримали медалі, кубки та грамоти, а всі присутні – хороший настрій, позитивний заряд енергії та неперевершені емоції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Стати співавтором пісні прямо на концерті? "Друга Ріка" запрошує на мультиперформанс
Новини компаній
09:30
Вчора
18:44
5 липня
Оголошення
20:02, 6 липня
20:08, 6 липня
3
13:23, 4 липня
live comments feed...