![](https://s.04597.com.ua/section/logo/upload/pers/202/logo.png?20240727)
18:03, 5 квітня 2018 р.
Буча повертається у вищу футбольну лігу
Буча знову буде представлена у чемпіонаті Київщини з футболу.
У 2018-му році честь міста в обласних перегонах захищатиме бронзовий призер минулорічної першості Київщини - ФК "Меліоратор", про це повідомив президент клубу Дмитро Дубас.
![Буча повертається у вищу футбольну лігу, фото-1 Буча повертається у вищу футбольну лігу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У бесіді з кореспондентом FootBoom засновник "Меліоратора" – Дмитро Дубас, познайомив співрозмовника з історією команди, розповів про переїзд у Бучу та планами на майбутнє. Редакція нашого сайту спеціально для Вас вибрала найцікавіші моменти з інтерв'ю:
- Перед початком минулого сезону сподівалися вийти у вищу лігу?
- Звісно. Завжди ставимо перед собою максимальні завдання. Першість Київщини особисто для мене стала неймовірним досвідом. Був дуже здивований тим, як у цьому турнірі люди компенсують брак майстерності шаленою самовіддачею. Взяти до прикладу ФК "Богуслав", у якому майже всі хлопці грають безкоштовно. Відігравши у чемпіонаті району, приїжджають на матч першості області – і так б’ються проти Києва… Власно кажучи, для себе зробив висновок, що для наших футболістів, для киян - це черговий матч. А для таких команд обіграти представника Києва – це справжнє свято.
- Які зміни відбулися у складі команди у порівнянні з минулим сезоном?
- В нас 95% футболістів, які грають за "Меліоратор" не через матеріальний аспект. Мені пощастило в житті, що мене оточують такі люди. Приблизно вісім чоловік пройшли зі мною шлях від "Єдності" до вищої ліги Київщини.
- Які завдання стоять перед командою на сезон?
- Об'єктивно оцінюючи ситуацію, ставимо завдання закріпитися у першій вісімці. Вища ліга в цьому році буде дуже сильна.
- Чемпіонат "Меліоратор" розпочне матчем з ФК "Музичі"…
- Так, на днях буду переглядати цю команду. Багато чув про них. Тренер колективу – Володимир Яланський раніше грав за "Меліоратор" у першості Києва. Він – хороша людина і хороший футболіст. Дуже вдячний, що він в свій час нам допоміг. Знаю, за рахунок чого можна протидіяти "Музичам". Проте, свій план зможемо втілити лише за умови, що всі будуть здорові. Рівноцінних замін лідерам команди в нас нема.
![Буча повертається у вищу футбольну лігу, фото-2 Буча повертається у вищу футбольну лігу, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: У Бучі відбудеться благодійний турнір з міні-футболу
Востаннє Буча була представлена у чемпіонаті Київської області чотири роки тому. За підсумками 2014-го місцевий однойменний клуб посів у вищій лізі третє місце. Загалом ФК "Буча" провів у обласному чемпіонаті дев’ять сезонів. В колекції трофеїв команди титул чемпіона Київщини (2002), два Кубка Київщини (2010, 2011) та Кубок України серед аматорів (2011).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Спецтема
Оголошення
19:42, 24 липня
3
19:38, 24 липня
19:38, 24 липня
live comments feed...