
14:56, 12 квітня 2018 р.
Приірпіння дало Києву гарбуза

Гостомельська селищна рада звернулась до Верховної Ради України щодо недоцільності прийняття закону про агломерації.
Закон про Агломерації, на думку депутатів Гостомеля, звузить об’єм прав на місцеве самоврядування місцевих громад.
Простіше кажучи, ініціативу Києва про Агломерації називають першим кроком до поглинання передмість, які є самоврядними громадами.
На попередній сесії Ірпінська міська рада прийняла аналогічне рішення.
Читайте також: Ірпінський депутат назвав умови приєднання до Києва
Нагадаємо, що у грудні минулого року на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили проект рішення, який передбачає створення місцевої асоціації «Київська агломерація».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
00:57, 11 червня
22:52, 6 червня
34