
17:45, 13 квітня 2018 р.
Надійне джерело
Депутати поприбирали сміття біля річки
Толока відбулась сьогодні біля річки в районі залізничного мосту.
В рамках двомісячнику з благоустрою депутати і працівники мерії збирали сміття, яке було всюди розкидано по території. Місцину полюбляють Ірпінчани для відпочинку, але не всі забирають сміття із собою.
"Черговий раз працівники виконкому Ірпінської міської ради спільно з місцевими депутатами вийшли на загальноміське прибирання. Закликаємо трудові колективи в нашому місті до організації тімбілдингу в екологічному форматі" - написала в своєму Facebook учасниця прибирання Оксана Нечитайло.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
12:54, 11 червня
1
15:15, 22 червня
2
22:30, Вчора
22:30, Вчора