09:00
25 липня
Толока відбулась сьогодні біля річки в районі залізничного мосту.
В рамках двомісячнику з благоустрою депутати і працівники мерії збирали сміття, яке було всюди розкидано по території. Місцину полюбляють Ірпінчани для відпочинку, але не всі забирають сміття із собою.
"Черговий раз працівники виконкому Ірпінської міської ради спільно з місцевими депутатами вийшли на загальноміське прибирання. Закликаємо трудові колективи в нашому місті до організації тімбілдингу в екологічному форматі" - написала в своєму Facebook учасниця прибирання Оксана Нечитайло.