
15:53, 16 квітня 2018 р.
Надійне джерело
В Ірпені пройшов Чемпіонат України з регбі
У неділю 15 квітня на стадіоні УДФСУ в Ірпені було зіграно матч чемпіонату України з регбі серед юнаків 2002-2003 року народження, між командами Ірпінської ДЮСШ та рівненською “ДЮСШ” № 4, який закінчився перемогою наших юнаків з рахунком 27:12.
Приємно було побачити цього вихідного дня на стадіоні УДФСУ в Ірпені, народного депутата України чотирьох скликань, – Юрія Анатолійовича Кармазіна, депутата ІМР, Голову Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Кивської області – Ігоря Валерійовича Панасюка, та активного прихильника регбі в Україні, – Олексія Цибка – мера міста Сміли, які особисто привітали учасників змагань перед початком гри та відзначили головного тренера Ірпінської команди Леоніда Денбновецького.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
09:19, 17 червня
00:57, 11 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, Вчора