• Головна
  • Тріумф ірпінських тхеквондистів на чемпіонаті України
16:27, 19 квітня 2018 р.

Тріумф ірпінських тхеквондистів на чемпіонаті України

18 квітня в харківському Палаці спорту розіграли перші медалі чемпіонатів України з тхеквондо ВТФ по всім віковим групам.

В такому форматі національні старти проводяться вперше і об'єднали близько 1700 спортсменів з усіх регіонів України, де розвивається олімпійське тхеквондо.

Вже в перший день змагань чемпіонату наш Ірпінчанин Ігор Поєдинок, здобув золоту нагороду у ваговій катеогрії 58 кілограм і вже в 11 раз став чемпіоном України. (Три рази серед кадетів, три рази серед юніорів, три рази серед молоді і вже двічі серед дорослих).

Приємно відзначити, що наш земляк Володимир Шваб у цій же категорії 58 кг виборов бронзову нагороду цих змагань.

Вітаємо Ірпінських спортсменів з цим досягненням, надалі бажаємо лише перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію