
17:02, 22 квітня 2018 р.
В Україні легалізували самобуди: як це працює
Президент України Петро Порошенко підписав закон №3696 про внесення змін до закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", який продовжує термін прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, побудованих без відповідних дозволів.

Відповідно до закону легалізувати можна будівлі, побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року. У цей список входять індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів.
Крім того, закон поширюється і на побудовані до 12 березня 2011 будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.
При цьому легалізація не поширюється на багатоповерхові житлові будинки і будівлі, побудовані з серйозними порушеннями законодавства, а також будівельних норм і правил.
Узаконити самобуд можна буде до 31 грудня 2018 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
22:30, Вчора
10:54, 14 червня
42
10:22, 16 червня
91
12:54, 11 червня
1