• Головна
  • Знайти легальну роботу в Польщі – реально
18:00, 18 травня 2018 р.

Знайти легальну роботу в Польщі – реально

Знайти легальну роботу в Польщі – реально

Складна економічна ситуація в Україні та низький рівень зарплат, зокрема на робітничі професії, змушує українців шукати гідного заробітку за кордоном. Однією з найпопулярніших країн серед українських заробітчан є Польща. Чому ж українці обирають саме Польщу?

По-перше, сьогодні Польща показує рекордний зріст економіки серед інших європейських країн. Зріст економіки провокує зростання зарплатні в країні та інших соціальних благ. З 2017 року рівень мінімальної заробітної плати в країні склав 2000 PLN, що становить близько 15 000 гривень (чи варто це порівнювати з мінімальною зарплатнею в Україні?) та погодинну ставку.

По-друге, поляки дуже близькі до нас культурно і влитися до їх колективу буде не важко. Мову без особливих зусиль можна освоїти протягом кількох місяців.

По-третє, у Польщі є попит на персонал робітничих професій, зокрема на всі будівельні спеціальності (зварники, арматурники, бетонники, каменярі, сантехніки, спеціалісти з внутрішнього ремонту).

І, насамкінець, зараз чимало українців створюють власні компанії для роботи в Польщі, працівниками яких є саме українці, наприклад, будівельного профілю. Тож, обираючи такий варіант працевлаштування, можна отримати легальну роботу за кордоном поруч з земляками та достойну зарплатню.

Усім, хто розглядає варіанти роботи будівельником за кордоном, рекомендуємо звернути увагу на групу компаній «Буддвір», яка пропонує роботу українцям в Польщі. «Буддвір» запрошує фахівців усіх будівельних спеціальностей (муляри, штукатури, плиточники, теслярі, столярі, зварювальники, електрика, фасадщики, покрівельники та інші). Особливу увагу тут звертають на відповідальне та добросовісне ставлення до роботи, тому надають перевагу людям з вірою в Бога. На думку керівників, саме такі люди будуть чесно ставитись до своїх обов’язків і виконувати роботу професійно. У свою чергу, роботодавці обіцяють гідні умови праці та зарплатню, а також можливість професійного зростання і перспективи на майбутнє.

Детальніше з вакансіями групи компаній «Буддвір» можна ознайомитись у «Довіднику підприємств».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Польща #роботавПольщі #Буддвір
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...