• Головна
  • В Ірпені відбувся футбольний турнір «Кубок Ірпеня – 2018»
10:28, 2 травня 2018 р.

В Ірпені відбувся футбольний турнір «Кубок Ірпеня – 2018»

Цими вихідними в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І−ІІІ ступенів художнього профілю № 1 ім. А.С. Макаренка відбулися змагання на «Кубок Ірпеня» з футболу, у фінальних іграх визначилися переможці та команди призери, а також кращі гравець, бомбардир і тренер турніру.

Змагання з футболу серед юнаків 2009 року народження проходили в рамках святкування Всеукраїнського дня футболу, який відзначається у нашій країні щорічно 29 квітня з нагоди проведення першого офіційного матчу національної збірної команди України з футболу.

У підсумках виступів команд перемогу та перше місце здобула команда з дитячо-юнацької школи з міста Кагарлик, юні футболісти якої продемонстрували вправну майстерність на полі серед своїх одноліток та по-справжньому спортивний дух боротьби у кожній грі, яка ставала для них переможною й у підсумку головний трофей турніру «Кубок Ірпеня – 2018 року» отримав прописку на рік у Кагарлику.

Друге місце посіла команда «Динамо» м. Фастів і третіми стали юнаки з «Дитячої футбольної академії Ірпеня». Кращим гравцем «Кубка Ірпеня» було визнано футболіста кагарлицької «ДЮСШ» – Назара Цибенка, який отримав міні-кубок від організаторів турніру, як і кращий бомбардир змагань Максим Староста з команди «Динамо» м. Фастів та кращий тренер турніру – Роман Свірідченко з команди «ДЮСШ» м. Кагарлик.

Кращим гравцям було вручено подарунки і від технічного спонсору турніру, компанії «Select» («Cелект»). Так, Дочев Ілля та Василюк Тимофій стали кращими у команді «ДФА» м. Ірпінь, а у команді «Динамо» м. Фастів було відзначено Матвія Алексеєва. У команді «ДЮСШ» м. Кагарлик найкращим обрали Андрія Еськова.

Три кращі команди були відзначені і призовим фондом від організаторів турніру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію