• Головна
  • Ірпінь туристичний. Інвестуємо у майбутнє
09:25, 4 травня 2018 р.
Надійне джерело

Ірпінь туристичний. Інвестуємо у майбутнє

Ірпінь туристичний.  Інвестуємо у майбутнє

Ірпінь – місто письменників, колиска української літератури ХХ століття. Це сотні авторів, тисячі книг, історії та легенди, пам’ятки архітектури та культури.

Місто Ірпінь має всі умови для відродження літературної столиці, створення осередку сучасної літератури та мистецтва на теренах культурно-історичної спадщини українського Парнасу.

Ірпінь туристичний.  Інвестуємо у майбутнє, фото-1

Минулий рік поклав початок відродженню Ірпеня як літературної столиці − реконструкція парку, започаткування книжкового фестивалю та літературної премії.

Проект «Irpin Fest. Відродження літературної столиці» − це всеукраїнська подія, унікальне об’єднання культурно-мистецьких заходів, які відбудуться 16−20 травня. Головним дійством проекту стане Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest» та літературна премія мера «Літературний Олімп».

Ірпінь туристичний.  Інвестуємо у майбутнє, фото-2

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк та його команда вже 3 роки працюють над розвитком міста, створюючи всі умови для підвищення рівня життя. Головним завданням є економічний розвиток регіону. Створення регіональної інфраструктури туризму та дозвілля – це один з пріоритетних напрямів. Сталий економічний розвиток регіонів − це майбутнє держави. Україна повинна бути незалежною та успішною.

Економічний розвиток та правила ведення бізнесу в наш час суттєво змінилися порівняно з минулим сторіччям. Промислове підприємство вже не може функціонувати у відриві від громади. Принципи соціальної відповідальності, участь у житті населення та постійна співпраця з представниками місцевої влади − головні складові, які дозволяють компанії стати лідером галузі. Яскравим прикладом такої взаємовигідної співпраці є діяльність компанії Ecosoft.

Компанія Ecosoft − один з найбільших роботодавців Приірпіння. Вона тісно пов’язує свою долю та успіх підприємства з долями місцевих жителів, тому холдинг піклується не лише про своїх співробітників, добре розуміючи важливість існування сильної й економічно забезпеченої громади. Вже другий рік поспіль Ecosoft надає благодійну підтримку соціальним проектам і проектам спрямованим на економічний розвиток, таким як Всеукраїнський книжковий фестиваль «Irpin Book Fest».

Ірпінь туристичний.  Інвестуємо у майбутнє, фото-3

Організатори «Irpin Fest 2018» запрошують до співпраці бізнесові структури.

Відродимо літературну столицю в Ірпені разом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#bookfest #irpin #фестиваль #fest #irpinfest #ecosoft #карплюк #ирпень #ірпінь #букфест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...