
ВІДЕО
21:42, 7 травня 2018 р.
На в'їзді в Ірпінь горить кафе
ВІДЕО
На в'їзді в Ірпінь з боку Романівки горить кафе "Корона". Про це повідомляють користувачі у соцмрежі. Перші фото очевидців були розміщені близько 21.30.
Так, Lymar Andreii в одній з ірпінських груп у Фейсбуці написав: "Навпроти водоканалу пожежа".
В іншій групі у Telegram очевидці навіть виклали відео пожежі.
Усі подробиці виникнення пожежі наразі невідомі, слідкуйте за нашими публікаціями, щоб дізнатися більше інформації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
16:15, 10 червня
10:22, 16 червня
142
10:54, 14 червня
42
22:30, Вчора