У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості

У парку Правика в Ірпені люди масово стоять у черзі, щоб потрапити на діагностику плоскостопості. Огляд ніжок дорослих і дітей Приірпіння на предмет плоскостопості здійснюють провідні лікарі ортопеди-травматологи Ірпінської центральної міської лікарні та Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2.

У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-1 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-2 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-3 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-4 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-5 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-6 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-7 У парку Правика в Ірпені ажіотаж, щоб провести діагностику плоскостопості, фото-8

Соціальний проект "Здорова стопа" проходить в Ірпінському регіоні за підтримки партії "Нові обличчя", інформаційним спонсором виступає 04597.com.ua.

Ірпінчани, ніжки яких вже оглнянули лікарі, зазначають, що це дуже корисний і необхідний захід. Дуже зручно, не витрачаючи часу на черги у лікарні, а просто під час прогулянки у парку, перевірити здоров'я своє та дитини. І висловили пропозицію частіше проводити подібні акції у місті.

Нагадаємо, що білі намети, у яких відбувалася діагностика плоскостопості, встановлені на 5 локаціях в Ірпені та Бучі. Як зазначають лікарі, на всіх локаціях спостерігається ажіотаж. Можливістю отримати безкоштовну консультацію та діагностику лікарів скористалися сотні мешканців Приірпіння. 

Ірпінь 04597 Буча ортопед лікар-травматолог здоровастопа безкоштовнадіагностика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі