IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили

Сьогодні у Центральному парку Ірпеня пройшов перший день сімейного фестивалю IRPIN FamilyWeekend. Сказати, що відвідувачів було багато, означає не сказати нічого. Такої кількості люду, здається, парк ще не бачив. Організатори передбачили усе до деталей: для дітей працювало безліч ігрових локацій, а дорослі мали можливість відпочити у зоні фуд-корт та влаштувати шопінг у Ярмарковому містечку.

Хто сьогодні не побував на святі, має можливість ще завтра отримати заряд позитиву на весь наступний тиждень. Програма другого дня IRPIN FameliWeekend не менш цікава та надзвичайно насичена. 

Редакція "04597"  пропонує преглянути цікаві моменти першого дня IRPIN FameliWeekend, які вже стали історією та приємними спогадами для всіх хто побував сьогодні в Центральному парку.

IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-1 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-2 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-3 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-4 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-5 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-6
IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-7 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-8 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-9 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-10 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-11 IRPIN FamilyWeekend: такого масового і драйвового заходу ірпінчани ще не бачили, фото-12
Ірпінь IRPINFamilyWeekend програмаIRPINFamilyWeekend
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі