• Головна
  • 22 травня – день пам'яті одного з найбільших християнських святих – Миколая Чудотворця
10:26, 22 травня 2018 р.
Надійне джерело

22 травня – день пам'яті одного з найбільших християнських святих – Миколая Чудотворця

День пам'яті святителя Миколая 22 травня — це одне з найулюбленіших свят віруючих людей. Чудотворець Миколай — це один з найулюбленіших святих. Чому так сталося?

Очевидно, що відповідь потрібно шукати в житії святого Миколая і навіть не стільки в описі тих чудес, який він вчинив за земного життя, скільки в описі всіх тих подій, які відбулися за молитвами святителя Миколая вже після його смерті і після того, як він вознісся на небо і прибуває в царстві небесному.

Те, що святитель Микола живий і духовно дуже близький нам, про це ми дізнаємося з допомогою, яку цей святий посилає християнам. Кожна людина, яка молиться, хто читає молитву, як це описано в молитвослів'ї або навіть звертається до нього зі словами допомагає в самих незвичайних, але дуже нагальних потребах.

Є багато свідоцтв, що за молитвами святителя Миколая люди були врятовані під час небезпечних подорожей, плавань, коли були напади розбійників. Зараз ми молимося святителю Миколаю навіть коли подорожі здійснюємо в літаку і таким чином святитель Миколай все одно допомагає кожному з нас, захищає і охороняє

На Русі святитель Миколай здавна особливо шанувався: безліч храмів, каплиць і монастирів були побудовані на честь цього святого, багато батьки називали своїх дітей у його честь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Якесвятосьогодні #деньМиколаяЧудотворця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...