• Головна
  • Ремонт доріг в Ірпені: підрядники усуватимуть недоліки за власний рахунок
13:13, 25 травня 2018 р.
Надійне джерело

Ремонт доріг в Ірпені: підрядники усуватимуть недоліки за власний рахунок

Ремонти доріг в Україні  мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи на дорогах, - це позиція Прем’єр-Міністра України.

Якість ремонту доріг перевірятимуть, щоб виявити дефекти та вказати підряднику, який виконував ці роботи, на недоліки, змусити його за власні кошти їх виправити.

Відтепер в усіх договорах, які укладаються з цього року і в подальшому, зазначатиметься гарантійний термін: для поточного середнього ремонту – 5 років, на капітальний ремонт – 10 років. Тобто протягом цього часу жодна копійка платників податків не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконують ремонтно-будівельні роботи.

В Ірпені зараз також активно ремонтують дороги, підходячи до цього комплексно: капітальний ремонт відбувається лише після заміни комунікацій та зливної системи.

Наразі триває капітальний ремонт та реконструкція вул. Соборної. Оскільки роботи проводяться і по заміні комунікацій, то точну дату завершення ремонту назвати складно. У зв'язку з ремонтними роботами частина вулиці Соборна перекрита. Як ми вже раніше повідомляли, Соборну планують розширити для збільшення пропускної здатності автомашин та провести реконструкцію транспортних розв’язок на перетині з вулицями Єсеніна, Личака, Мінеральна, Технологічна.

Ремонт доріг в Ірпені: підрядники усуватимуть недоліки за власний рахунок, фото-1

Також триває капітальний ремонт ділянки вул. Варшавської. Оскільки вулиця має велику протяжність, а бюджет міста обмежений, то кожен рік ремонтується частина вулиці. Поступово буде зроблена уся вулиця з новим асфальтним покриттям та тротуарами, яких ніколи там не було.

Ремонт доріг в Ірпені: підрядники усуватимуть недоліки за власний рахунок, фото-2

Триває капітальний ремонт і на вул. Кірічека. Ще одна міська вулиця скоро буде мате нове асфальтне покриття.

Ремонт доріг в Ірпені: підрядники усуватимуть недоліки за власний рахунок, фото-3

Тривають ремонтні роботи й на інших вулицях міста. Нагадаємо, що в цьому році заплановано на 15 вулицях Ірпеня зробити капітальний ремонт з укладанням нового асфальту, прокладанням тротуарів і заміною комунікацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #ремонтдоріг #реконструкціяСоборної
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...