
16:30, 24 травня 2018 р.
Надійне джерело
В Ірпені знову гратимуть в регбі
25-26 травня 2018 року в Ірпені на стадіоні "Чемпіон" пройдуть матчі І туру чемпіонату України з регбі серед юнаків 2003-04 року народження.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÐµÐ³Ð±Ñ ÑÑпÑнÑ
Жителі Ірпеня вже звикли до подібних заходів, адже місто неодноразово приймало турніри регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Минулого тижня, у неділю 20 травня, відбулись змагання чемпіонату України з регбі серед юнаків 2002-03 року народження. Команда нашої ДЮСШ стали переможцями турніру.
Команда сайту Ірпеня 04597.com.ua запрошує всіх на стадіон підтримати наших юних спортсменів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
10:22, 16 червня
142
10:12, 18 червня
1