
19:12, 1 червня 2018 р.
Чому заряджати телефон вночі небезпечно

Багато людей підключають свій мобільний телефон до зарядного пристрою на ніч, щоб вранці отримати телефон з повністю зарядженою батареєю. Це зручно, але, за словами експертів, таке тривале підключення батареї до джерела електроенергії може їй зашкодити.
Кожен раз, коли ви повністю заряджаєте батарею до 100 %,термін її служби зменшується.
Відбувається це тому, що як тільки заряд падає на 1 %, модуль для зарядки включається знову – так на 1 цикл запасу стає менше. Також при повній зарядці знижується потужність елемента живлення.
Експерти рекомендують відключати пристрій, коли батарея зарядиться, досягнувши позначки 80 %, а не 100 %, оскільки повна розрядка і така ж повна зарядка призводить до більш швидкого виходу з ладу акумулятора.
У сухому залишку, нам залишається невеликий вибір – зручне заряджання (поставив на ніч і забув), або продовження терміну служби улюбленого гаджета.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
12:54, 11 червня
1
15:15, 22 червня
2
22:30, Вчора
22:30, Вчора