
15:35, 4 червня 2018 р.
Надійне джерело
Ірпінь розпочинає співпрацю з німецькими пожежниками
Ірпінь та німецьке місто Борна продовжуть розвивати співпрацю.
Відтепер міста-побратими розпочали реалізацію ще одного спільного міжнародного проекту. Він стосується протипожежної безпеки і називається «Допомагаємо один одному – спільно рятуємо людей, зберігаємо життя». Проект втілюється за підтримки німецької грантодавчої організації Engagement Global.

Ірпінські та німецькі пожежники обміняються досвідом.
Саме зараз у місті Борна представники пожежних частин Ірпеня, Гостомеля та Коцюбинського детально вивчають німецьку систему протипожежної безпеки, проходять спільні навчання і тренування з європейськими колегами, дізнаються систему організації добровільних пожежних служб у Німеччині тощо.
У серпні до Борни поїде наступна команда ірпінських пожежників, а у жовтні делегація з Борни відвідає Ірпінь. Після завершення проекту буде розглянута можливість створення добровільної пожежної дружини в Ірпені (зараз на території Ірпеня діє 36-та державна пожежно-рятувальна частина).
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив очільник Ірпеня Володимир Карплюк.
Раніше повідомлялось, що Лейпцизька народна газета опублікувала статтю про Ірпінь.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:30, 7 лютого
13:54, 13 лютого
8
10:33, Сьогодні
live comments feed...