• Головна
  • Річка Бучанка перетворилася на могильник мертвої риби
Відео
11:43, 5 червня 2018 р.
Надійне джерело

Річка Бучанка перетворилася на могильник мертвої риби

Відео

У мережі Facebook з`явилося відео, на якому видно мертву рибу, яка спливла на поверхню річки Бучанки:

https://www.facebook.com/groups/1515028668747687/permalink/2033883440195538/

Свідки стверджують, що у воду, напевно, хтось вилив отрутохімікати. 

До речі, сьогодні - Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір щорічно відзначається у всьому світі.

Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило знамените: "Ментовское звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища. "Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами", - так було поставлене питання в цьому зверненні. А через рік, у Стокгольмі відбулася всесвітня конференція по захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав світу, у тому числі й Радянського Союзу. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня навколишнього середовища 5 червня.

День охорони навколишнього середовища - це привід задуматися про проблеми навколишнього середовища, звернути увагу на стан навколишнього середовища. Ні для кого не секрет, що з розвитком промислової індустрії, більшості інших процесів життєдіяльності людини екологічна ситуація погіршується з кожним днем. У кожній країні існують організації, головним завданням яких стоїть охорона навколишнього середовища. Ці підрозділи стежать за станом навколишнього середовища, проводять різні заходи та акції щодо її захисту. Крім цього, у рамках ООН кілька разів на рік прийнято відзначати дні захисту, води, повітря, і так далі. Подібні дні захисту різних екологічних середовищ спрямовані на поліпшення екологічної обстановки, вони служать підставою для проведення природоохоронних заходів. У цей Всесвітній день охорони навколишнього середовища, у всьому світі проходять акції та заходи по охороні навколишнього середовища, закликають не проходити повз проблем екологічної ситуації, а вставати на шлях вирішення цих проблем.

Раніше повідомлялось, що в річці Ірпінь виловили форель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київськаобласть #річкаБучанка #забруднення #риба #Всесвітнійденьохоронинавколишньогосередовища
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...