• Головна
  • Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно
18:30, 6 червня 2018 р.
Надійне джерело

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно

"Я не витримую", – напевно, у багато кого з’являлися такі думки під час важких моментів у житті. Нам здається, що ми не такі сильні, не такі стійкі, щоб пережити стрес. Утім, стійкість можна розвинути. "04597" пропонує 7 порад, як це зробити.

Визнайте, що ви дійсно боретеся з труднощами

Не соромтесь того, що змушує вас нервувати. Ви повинні усвідомити, що невдачі – доволі поширені. Потрібно їх визнавати та боротися з ними.

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно, фото-1

Задумайтесь, що допомогло вам вистояти в інших стресових ситуаціях

У кожного в житті були моменти,  які викликали важкі переживання. Але вони минули. Ви не впали у відчай та йдете далі по життю. Тепер ви точно знаєте щось про стійкість.

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно, фото-2

Не чекайте, що проблема зникне сама

Стійкі люди схильні казати: "Що я можу з цим зробити?" замість "Коли я звільнюсь від цього?".

Знайте свої сильні сторони і використовуйте їх

Стійкі люди схильні використовувати сили, які у них є - це різні таланти, залежно від особистості. Хтось розумний, у когось надзвичайний талант чи вміння вести перемовини. Поміркуйте над своїми силами і використовуйте їх.

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно, фото-3

Не намагайтесь усе вирішити самотужки

Однією з найбільших ознак того, що ви зможете крізь все пройти, є поруч люди, яким не байдуже. Це не обов’язково психолог. Підтримкою може стати найкращий друг, тітка чи кохана людина. Стійкі люди використовують допомогу інших замість того, щоб не дозволити собі визнати, що вони цієї підтримки потребують. Комусь достатньо двох людей на планеті, які знають про нього все.

Інші хочуть, щоб про них знало багато людей. Але знайте, що нікому не говорити про негаразди – теж нормально. Головне, щоб мозок обробив інформацію і зафіксував, що є люди, які вас люблять і про вас турбуються.

Знайдіть свій спосіб психологічної перерви

Щоб психологічно відпочити від труднощів, які не можна вирішити одразу, багато людей використовують фантазію чи книжки, занурюються у свої хобі чи гуляють з друзями. Може, ви не в змозі вирішити проблему, але таким чином можете захиститися від відчуття пригніченості. У світі багато всього, що змушує нас відчувати пригніченість. Стійкі люди борються, якщо можуть, але вони також знають, коли слід психологічно відпочити і зробити перерву.

Топ-7 порад як стати стійкішим психологічно, фото-4

Співчувайте собі й усвідомте, що всі труднощі зміцнюють вас

Люди, які зіштовхуються з певними напастями в житті, стають сильнішими. Звісно, це залежить від багатьох факторів: наскільки великою є проблема, яку підтримку ви отримали, як впоралися. Але вчитися долати стрес та досвід вирішення проблем дають впевненість і готують до подальших негараздів. Інколи ми про це забуваємо. Бачимо себе зламаними, а насправді – ми сильні.

Концентруйтесь на стійкості і дивіться на себе як на того, хто підготовлений до життя. Чому? Бо ви уже пережили багато, тому ви можете впоратися з будь-чим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стійкість #психологія #труднощі #стрес #життя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...