Фоторепортаж
16:45, 8 червня 2018 р.
Надійне джерело
Де купити найдешевшу полуницю в Ірпені
Фоторепортаж
Полуниця – ароматна, соковита, червона ягода, котра асоціюється з почуттями любові та пристрасті. Вона не лише солодка та смачна, але й надзвичайно корисна для здоров'я - у ній безліч вітамінів та антиоксидантів. Найбільш корисно їсти щойно зірвану полуницю (не пізніше 48 годин) та без термічної обробки.
Таку кількість вітамінів як у полуниці, мають лише деякі цитрусові і це лише з урахуванням тих вітамінів, які містяться в шкірці. Якщо подумати: що легше з'їсти – півкілограма полуниць чи таку ж кількість лимонів, ягоди беруть верх. Які вітаміни містяться в полуниці? Її хімічний склад багатий на аскорбінову кислоту та вітамін А. Разом ці вітаміни мають корисну властивість піднімати імунітет.
Також у ягодах багато заліза, кальцію, фосфору, йоду, цинку, фолієвої та саліцилової кислоти, містяться вітаміни РР; В1; В2; В6; Е; С.
Сьогодні, на ринках та супермаркетах Ірпеня цінова політика на полуницю коливається від 30 до 60 гривень.
Будиночок вуличної торгівлі: полуницю продають за 45 гривень.
В ЕКО-маркеті вартість полуниці – 4.49 за 100 грам, що означає 44,90 за 1 кілограм.
У супермаркеті "Фора" діє акція на полуницю, замість 65.55 ви можете придбати цю смачну ягоду за 59.99 гривень за кілограм.
На нещодавно відкритій торговій площі біля вокзалу торгівля йде у повному обсязі. На риночку можна знайти полуницю як за 35 гривень, так і за 45 гривень за кілограм.
Завершальною точкою дослідження цінової політики на полуницю в Ірпені був – Ірпінський базар. Тут ціна на полуницю коливається від 35 до 60 гривень.
Катерина Кудацька
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
22:23
19 січня
ТОП новини
Оголошення
15:22, 15 січня
1
23:25, 18 січня
34
12:07, 13 січня
22:54, 15 січня
live comments feed...