17:00, 12 червня 2018 р.
Надійне джерело

Нові правила купівлі валюти

Відповідно до нових правил купівлі валюти , банки не передають інформацію про угоду з покупцем в податкову службу незалежно від суми покупки.

Крім того, купити валюту тепер можливо і без пред’явлення паспорта громадянина України. Але це не стосується тих випадків, коли сума покупки валюти перевищує 150 тис. грн в еквіваленті.

Згідно з новими правилами, велику суму іноземної валюти замовити не можна. Клієнт повинен звернутися до відділення банку і купити суму, яка є в наявності в даний момент. Якщо ж вона є недостатньою, необхідно звернутися в інший банк.

Сьогодні в Україні діє безліч нелегальних обмінних пунктів і приватних «міняйл». Тому валюту, звичайно, безпечніше купувати у відділеннях банків, адже при покупці у нелегалів можна дуже «обпектися», ще й сплатити чималий штраф.

Раніше клієнтам-позичальникам купувати валюту можна було тільки через уповноважений банк, що обслуговує кредитний договір. Тепер же клієнт сам вибирає через який банк її купувати. Однак відкривати рахунок в іноземній валюті потрібно в цьому банку.

Крім того, спростили повернення інвестицій і доходів для іноземних інвесторів. Тепер банкам не потрібно чекати підтвердження угод від спеціальної системи на міжбанківському валютному ринку України, щоб проводити взаємні розрахунки за операціями з валютою.

Читайте також: Чому і наскільки дорожчає нерухомість?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка #гроші #валюта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...