• Головна
  • Ірпінчани, а ви знаєте у чому сенс життя?
Філософія
15:00, 16 червня 2018 р.
Надійне джерело

Ірпінчани, а ви знаєте у чому сенс життя?

Філософія
Ірпінчани, а ви знаєте у чому сенс життя?

Над темою сенсу життя мільйони років думали філософи. Але усі люди – різні, тому і щастя та сенс життя у кожного свій.

Як на мене, у житті взагалі немає сенсу, воно дано нам для того, щоб бути просто щасливими. Для хвилин, які більше не повторяться. Для того, щоб ми до кінчиків пальців відчували себе людьми.

Життя - це просто виклик, шанс, і немає чого в житті соромитись, надто довго думати, жити стереотипами та перейматися думкою інших, адже всі ми і так помремо. І це не сумно, тому що усе має свій логічний кінець.

Великі мислителі Заходу і Сходу давали свої визначення, однак ніхто ще не знайшов формули, яка ідеально підходить усім без винятку. Це наводить на думку, що універсальної формули не існує, також як і універсальних ліків, також як і двох однакових людей.

Ви не ідеально круглі і живите не у вакуумі. Закони, виведені кимось іншим, навряд чи вам підійдуть, тому що кожна людина унікальна. У вас є два виходи: або прийняти чуже і переконати себе в тому, що це ваше, або створити своє. Якщо ви вважаєте, що чужі ідеї близькі вам, то ви зможете без особливого дискомфорту дотримуватися їх. А якщо ні? Вам загрожує внутрішня війна. Ваше тіло, ваш розум, весь набір ваших особистих якостей рано чи пізно зажадає самореалізації, висловлюючи своє невдоволення доступними йому засобами, тобто негативними емоціями, стресами і хворобами.

Ірпінчани, а ви знаєте у чому сенс життя?, фото-1

У житті все дуже просто: або ви ставите цілі і долаєте перешкоди, або життя створює проблему, і ви змушені її вирішувати. Так чи інакше, вам доведеться витрачати зусилля: у першому випадку з задоволенням для досягнення поставленої мети, у другому випадку без задоволення, викручуючись з життєвих переробок. Уміння ставити цілі — одна з найважливіших складових управління собою.

Для щастя нам необхідна мета. Кожна людина виконує свою місію. Який би вид діяльності і стиль життя ви не обрали, ви все одно рано чи пізно почнете робити те, що у вас найкраще виходить.

Отже, людина сама вибирає свій шлях, вона самостійно вибирає собі роботу, вона сама планує своє життя, якщо робота людині буде не до душі, то рано чи пізно вона її змінить. І буде займатись тією справою, яку вона любить, яка приносить задоволення.

Головне мати свою мету і впевнено, незважаючи на негаразди, крокувати до неї, і кожного дня будувати свою стежину життя, цінувати тих, хто поруч, творити добро, бути людиною з великої букви, допомагати щиро тим, хто потребує.

Питання про сенс життя буде відкритим завжди. Кожен з вас матиме на нього свою відповідь.

Читайте також: Жити не поспішаючи та все встигати – це реально!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#філософія #сенсжиття #роздуми #життя #щастя #мета #самореалізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...