
13:05, 13 червня 2018 р.
Надійне джерело
У Ірпені знову знімають кіно
Сьогодні із самого ранку, у Центральному міському будинку культури Ірпеня, ведуться зйомки фільму «Недільний ранок».
Слід відзначити, що це вже не перший візит кінематографістів до історичної будівлі ЦМБК в Ірпені, де свого часу було знято стрічку про новорічну ніч.
Кінемотографісти обирають Ірпінь, тому що саме тут поєднуються як старі архітектурні будівлі, так і оновлені площі та дивовижні парки.
Місто Ірпінь – це місто мрії та кіно!
Читайте також: Смарт-кафе «Offshore» – ідеальне місце для роботи та відпочинку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
11:02, 18 червня
15:19, 22 червня
10:54, 14 червня
64
22:30, Вчора
22:30, Вчора