• Головна
  • Олександр Маркушин: "Вже за два місяці бучанці відчують покращення якості води"
ВІДЕО
18:15, 13 червня 2018 р.
Надійне джерело

Олександр Маркушин: "Вже за два місяці бучанці відчують покращення якості води"

ВІДЕО

"Вже через два місяці мешканці Бучі відчують покращення якості води", - упевнений начальник "Ірпіньводоканалу" Олександр Маркушин. Це стане можливим завдяки введенню в експлуатацію станції знезалізнення води, яка розташована по вул. Пушкінській у Бучі. Побудована вона за рахунок пайових внесків бучанських забудовників. Станція обслуговуватиме 80 % споживачів у Бучі.

Олександр Маркушин: "Вже за два місяці бучанці відчують покращення якості води", фото-1

Насосна станція

Станція очистки та знезалізнення

Впродовж місяця станція працюватиме у тестовому режимі. За цей час "Ірпіньводоканал" здійснить промивку магістральних водопровідних мереж, що дасть можливість вимити із труб бруд. Промиватимуть труби за допомогою нещодавно придбаної за кошти Ірпінської міської ради спеціальної машини.

"Вода Ірпінського регіону надзвичайно насичена металами і без належного очищення споживачі отримують воду низької якості. Також усі ці метали осідають на мрежевих трубах, якими подається вода, що спричиняє їх забруднення і швидке зношення. Щоб цього уникунути і будуються подібні станції знезалізнення. На станції відбуватиметься очищення води від заліза, марганця, бруду та інших домішок за європейською технологією шляхом окислення киснем повітря, яка повністю автоматизована і не передбачає використання жодних реагентів. Після чого повністю очищена вода, що відповідає вимогам ДСТУ "Вода питна" потрапляє в резервуар, у якому накопичується чиста вода, а вже звідти подається споживачам", - пояснює працівник "Ірпіньводоканалу".

За такою ж технологією вже збудована станція знезалізнення води у Ворзелі та зараз будується в Ірпені. Запуск ірпінської станції запланований на вересень цього року. Тож і ірпінчани вже зовсім скоро отримуватимуть воду кращої якості.

Детальніше про станцію водопідготовки та знезалізнення на відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Буча #станціязнезалізнення #Ірпіньводоканал #Маркушин
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...