• Головна
  • В Ірпені може з`явитися місцевий омбудсмен
08:30, 14 червня 2018 р.
Надійне джерело

В Ірпені може з`явитися місцевий омбудсмен

Вчора в рамках круглого столу "Американізація національного управління на місцях. Посилення самостійності місцевого самоврядування у вирішенні адміністративних та правових проблем" було запропоновано запровадити в Ірпені посаду місцевого омбудсмена.

В Ірпені може з`явитися місцевий омбудсмен, фото-1

Читайте також: Ірпінь може стати Хартійним містом

У США в обов`язки місцевих омбудсменів входить захист незахищених верств населення (людей з особливими потребами, бідних, безробітних і т.д.).

Подібної посади немає в жодному місті України, Ірпінь може стати піонером.

Ірпінський обудсмен повинен взяти на себе такі ж функції і має бути введений до виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Його обиратиме громада строком на 2 роки шляхом голосування. Повноваження омбудсмена мають бути закріпелені в Хартії міста.

Під час дискусії учасники круглого столу зауважили, що в місті вже є Управління соціального захисту і відповідальна за це особа. Але повноважень у них, можливо, замало.

Читайте також: В Ірпені можуть запровадити Кримінальну мапу

Було запропоновано, щоб на посаду місцевого омбудсмена обиралася людина з особливими потребами. Така особистість краще розуміє проблеми людей і буде зацікавлена у їх вирішенні. Пропозицію сприйняли позитивно.

Після обговорення вирішили знайти спільне бачення серед учасників робочої групи, а потім звернутися до зарубіжних партнерів за допомогою у впровадженні реформи.

Читайте також: В Ірпені стартувало голосування за громадські проекти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #децентралізація #місцевийомбудсмен #омбудсмен #круглийстіл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...